GROMTOR sp. z o.o.

ul. Zacisze 3,
55-010 Groblice

handlowy@gromtor.pl

Pracujemy pn-pt 7:00-16:00

Search
Generic filters
Exact matches only

ul. Główna 6 55-010

Search
Generic filters
Exact matches only

O firmie

Firma GROMTOR sp. z o.o.

Firma GROMTOR Sp. z o.o. to nowa Polska firma prężnie rozwijająca się w kraju i na wielu rynkach międzynarodowych. Produkujemy wysokiej jakości systemy odgromowe. Zaufali nam dystrybutorzy i wykonawcy w Polsce i 12 krajach Świata. 

Gromtor to pełna oferta produktów, profesjonalny zespół handlowy na terenie całego kraju, sprawna obsługa logistyczna, duża elastyczność produkcyjna oraz nieustanny rozwój wszystkich obszarów.

W naszej ofercie znajdują się produkty, dzięki którym będą Państwo w stanie znaleźć rozwiązanie dla każdego projektu. Od uziemień, przez zwody pionowe i poziome, aż po osprzęt specjalny niezbędny dla montażu instalacji. Oferujemy pełne wsparcie techniczne, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność niezawodności działania instalacji odgromowej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów projektując instalacje lub przygotowując kompletne oferty na podstawie Państwa gotowych projektów.

Wysoka jakość

Warunki pogodowe i zjawiska atmosferyczne należą do tych, których nie można przewidzieć. Możemy natomiast zapobiegać i przeciwdziałać. Zapewniamy maksymalny poziom ochrony obiektów przed destrukcyjnym wpływem wyładowań. Nieustanny proces rozwoju oraz udoskonalania firmy sprawia, iż jesteśmy pewni niezawodności naszych systemów.

Nasze dotychczasowe działania i opracowane rozwiązania sprawiły, że jesteśmy producentem, który z powodzeniem ugruntowuje swoją pozycję na rynku. Szybki wzrost i jakość usług potwierdzają liczne pozytywne recenzje klientów, a także otrzymane certyfikaty.

Nasze Produkty

W celu skutecznej ochrony odgromowej należy używać wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Nasza firma zaopatrzy Cię w najwyższej jakości materiały, dzięki którym każda inwestycja zostanie zrealizowana profesjonalnie i bez niespodzianek. Znajdziesz u nas każdy komponent, którego potrzebujesz, gotowe zestawy, oraz akcesoria niezbędne do poprawnego montażu instalacji. Nie istnieją projekty, dla których nie moglibyśmy znaleźć rozwiązania, więc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasz dział techniczny chętnie pomoże przy kompletowaniu zamówień.

Nasze przewagi

Produkty GROMTOR przechodzą systematycznie wszystkie badania i certyfikacje potwierdzające wysoką jakość i zgodność z Normami. 

GROMTOR rozwija się bardzo dynamicznie, nawiązując współpracę z wieloma hurtowniami tworząc sieć dystrybucji obejmującą całą Polskę. Jakość oferowanych produktów z atrakcyjnymi warunkami tworzą doskonały grunt pod owocną współpracę, toteż serdecznie zachęcamy do sprawdzenia co możemy dla Państwa zrobić. Do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie, aby stworzyć przyjazną relację i korzystne, zadowalające środowisko biznesowe dla każdej ze stron.
Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami, z przyjemnością zaprezentujemy Tobie jakie możliwości daje współpraca z firmą GROMTOR.